IPrzedszkole

Sprawdź opłaty i zgłoś nieobecności

Jadłospis

Tygodniowy jadłospis

Kącik rodzica

Zdjęcia z życia grup

 

2020 plakat DA

Nasze przedszkole ma możliwość włączenia się w międzypokoleniowy projekt pt. „W Dobrej i Zdrowej Atmosferze”
W zajęciach ruchowo-tanecznych może wziąć udział każdy przedszkolak ze swoją Babcią lub Dziadkiem 50+. Zajęcia rozpoczną się w lipcu i będą trwać do listopada b.r.. Spotykać  się będziemy w każdą środę o godz. 15:00 na terenie ogrodu przedszkolnego (czas trwania zajęć  60 minut).

Ponieważ realizacja projektu wymaga przestrzegania wszystkich procedur związanych z COVID-19, ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko dziecka oraz imię dziadka/babci. Nie ma potrzeby udostępniania danych osobowych. Instruktor prowadzący odnotowuje frekwencje wg faktycznej liczby uczestników: dzieci oraz osoby 50+. Jednej osobie w wieku 50+ może towarzyszyć maksymalnie 2 dzieci. W wyjątkowych przypadkach dziecko może przyjść na zajęcia z rodzicem.

Deklarujemy kiedy i jak często chcemy korzystać z zajęć. Informacje szczegółowe pod nr tel 509916060

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież