zyczenia

Dyrektor Przedszkola "Leśnych Ludków" w Suchym Lesie informuje, że w związku z pojawieniem się wśród nauczycieli wirusa Sars-Cov-2, po konsultacji z Sanepidem i Organem Prowadzącym, kwarantanną zostaje objęta grupa dzieci Misiów i dzieci z innych grup ( rodzice zostali poinformowani indywidualnie) z kontaktu. Kwarantanna trwa od 7 maja do 14 maja 2021 godz.24. Zajęcia w grupie Misiów są zawieszone do 14 maja włącznie.
Agnieszka Michalak
Dyrektor Przedszkola "Leśnych Ludków" w Suchym Lesie informuje, że w związku z pojawieniem się wśród dzieci wirusa Sars-Cov-2, po konsultacji z Sanepidem i Organem Prowadzącym, kwarantanną zostaje objęta grupa dzieci Koszałków Opałków oraz pracownicy przedszkola z kontaktu. Kwarantanna trwa od 4 maja do 10 maja 2021 godz.24
Agnieszka Michalak

Zajęcia zdalne w grupie Biedronek

img 20210421 wa0003

Po świętach zajęcia w grupie Biedronek były koncertowe i  matematyczne, a niektórzy zapragnęli pojechać w siną dal...

Biedronkibiedronki 2

W grupie Skrzatów

Zdalne w Krasnoludkach

Krasnoludki 1

Podsumowanie konkursu

,,Wianek / kapelusz Pani Wiosny”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Wianek / kapelusz Pani Wiosny”

został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było; rozwijanie wyobraźni dzieci inspirowanej pięknem otaczającego nas świata, propagowanie wiedzy o tematyce wiosennej. Konkurs przeznaczony był dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Leśnych Ludków.

Po zliczeniu głosów oddanych przez Rodziców zostały wyłonione następujące grupy  laureatów:

1 miejsce

Grupa Skrzatów i Puchatków

2 miejsce

Grupa Biedronek, Misiów i Krasnoludków

3 miejsce

Grupa Elfów

Wyróżnienie otrzymują : Smerfy, Koszałki – Opałki, Jeżyki, Kosmatki i Hałabałki.

Komisja przeliczająca głosy;

Karolina Komosa, Karolina Piekuta, Renata Dilc

Dziękujemy wszystkim grupom za podjęcie się wyzwania i wzięcie  udziału w konkursie. Rodzicom za oddanie głosów.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Laureaci , oraz grupy które otrzymały wyróżnienie otrzymają dyplomy i  upominki  po powrocie do przedszkola J

GRATULUJEMY !!! JJJ

20210323 15324520210323 153251

Informujemy że przerwa wakacyjna
w Przedszkolu Leśnych Ludków w Suchym Lesie
w roku 2021 trwa od 1 lipca do 6 sierpnia.
W tym czasie  na terenie Gminy pełni dyżur
Przedszkole Akademos w Złotnikach.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja