Filharmonia Pomysłów

19 grudzień – Koncert muzyczny Brzdękobrzdęccy, której bohaterami były gitary i szalony fryzjer.

Koncert Filharmonii Pomysłów

Księżniczka Czardasza – koncert Pro Sinfoniki

Jesień w Elfach

Elfy podczas zajęć plastycznych wykonały z warzyw i owoców piękne zwierzaki – cudaki.

Miś Uszatek i Biedronki na wycieczce

Dzieci odwiedziły Ogród Botaniczny w Poznaniu. Wzięły udział w zajęciach terenowych i plastycznych na temat:  Zwierzęta w ogrodzie – na drzewie, pod ziemią i w wodzie.

Koncert Filharmonii Pomysłów

Odwiedziliśmy ponownie Namuzowywalnię czyli muzyczną kamienicę. Bohaterem koncertu był jeden z jej  mieszkańców  –  Fantom Klawiaturnik, który nie tylko  rozśmieszał dzieci ale również pobudzał ich wyobraźnię.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W poniedziałek wszystkie maluchy po obejrzeniu spektaklu “Wesoła chatynka”,  zostały pasowane na przedszkolaka. Były też występy, dyplomy i wesoła zabawa.