25 maja 2018 od godz. 16:30 FESTYN RODZINNY
serdecznie zapraszamy całe rodziny.
w programie m. in. dmuchańce, bańki mydlane, malowanie twarzy, gry zręcznościowe i planszowe, kącik fryzjerski, zabawy z dzieciństwa rodziców i loteria z nagrodami.
Nie zabraknie pysznego ciasta, kawy i czegoś ciepłego do zjedzenia.

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w Konkursie plastycznym “Mój Suchy Las” zorganizowanym przez Radę Rodziców Przedszkola “Leśnych Ludków”

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ SUCHY LAS”

Download (PDF, 1.09MB)

Zakończenie roku w grupach sześciolatków:

MISIE – wtorek 12.06.2018 godz. 14;00
SOWY – poniedziałek 18.06.2018 godz. 15:00
ELFY – 20.06.2018 godz.15:00
BIEDRONKI – 21.06.2018 godz.15:00

“ZIELONA NOC” dla 6-latków z piątku na sobotę
22 na 23 czerwca. Szczegóły  będą podane w późniejszym terminie na tablicach grupowych.

Pierwsze spotkanie z Rodzicami dzieci nowo przyjętymi
do przedszkola odbędzie się 26 czerwca (wtorek) o godz.16:30
w sali Biedronek (pierwsze piętro, obok biura)
Jest to spotkanie tylko dla dorosłych, bez udziału dzieci.

1.   Przedszkole czynne jest od godziny 6.00-17.00 i przebywa w nim 300 dzieci w   12 oddziałach w Suchym Lesie i 1 oddział w Złotnikach na 25 dzieci.
  2.  Przedszkole posiada własną kuchnię, gdzie przygotowywane są posiłki dla dzieci. Wyznajemy zasadę, że dziecko zjada w ramach przygotowanej oferty posiłków – „co chce i ile chce”, to znaczy, że dziecko będzie miało możliwość wyboru poszczególnych produktów. Dzieci samodzielnie przygotowują sobie śniadania.
  3.  Dzieci korzystające ze śniadania powinny być przyprowadzone do przedszkola do godziny 8:45. Zajęcia planowane w rytmie dnia rozpoczynają się bezpośrednio po śniadaniu.
  4. Rodzice wchodzą do przedszkola za pomocą Karty zbliżeniowej. Karta wydawana jest 1 września. Duplikat karty wydawany jest na koszt Rodziców.
  5. Rodzic po przebraniu dziecka w szatni doprowadza je do sali, zgodnie z informacją o godzinach funkcjonowania oddziałów zamieszczoną  na drzwiach wejściowych i oddaje dziecko pod opiekę nauczycielce.
  6. Rodzice także odbierają dziecko bezpośrednio od nauczyciela. Podobnie jak przy przyprowadzaniu informują o swoim przybyciu opiekującą się dzieckiem nauczycielkę.
  7. Jeśli dziecko będą odbierały inne osoby niż rodzice, niezbędne jest wypisanie druku upoważnienia, dostępnego u nauczyciela.
  8. Dzieci 3,4-letnie mają zapewniony odpoczynek na leżakach, dlatego też ich Rodzice proszeni są o przeniesienie w pierwszym dniu pobytu w przedszkolu:
    • pościel o wymiarach 0,90/2,10 opisanej imieniem i nazwiskiem,
    • poduszki -„Jaśka” z powleczeniem.
  9. Wszystkie dzieci powinny przynieść do przedszkola 1 września:
    • bambosze
    • ubranka zapasowe do zmiany w razie potrzeby (majtki, skarpetki, rajstopy lub spodenki,  koszulka) – woreczki opisane imieniem i nazwiskiem będą wisiały w szatni.
  10. Do przedszkola uczęszczają dzieci zdrowe, dlatego też, podczas pobytu dziecka przedszkolu nie wolno podawać dzieciom żadnych lekarstw.
  11. Dzieci pomiędzy posiłkami korzystają samodzielnie z wody mineralnej bez ograniczeń.
  12. Wszelkie istotne informacje dla rodziców zamieszczane są na tablicach „grupowych” umieszczonych w korytarzach przedszkola.
  13. Informacje dla rodziców o płatnościach za przedszkole umieszczane są na stronie internetowej https://iprzedszkole.progman.pl. Więcej  informacji w zakładce “Opłaty”

wykonanie: GCI, Suchy Las