Leśny Kalendarz
There are no upcoming events at this time.

Aktualności

18 i 19  października  przeprowadzone będą zajęcia pokazowe z karate dla dzieci 6, 5 i 4-letnich.

Zajęcia dla starszaków w ramach  szkolenia “Pierwszej pomocy przedmedycznej” MAŁY MEDYK odbędą się:

24 X 2017 wtorek
– grupa Elfy od 9:00-9:45

25 X 2017 środa
– 9:00 Puchatki
– 9:45 Sowy
– 10:30 Misie
– 11:15 Biedronki
– 12:00 Kosmatki

1. Przedszkole czynne jest od godziny 6.00-17.00 i przebywa w nim 300 dzieci w   12 oddziałach.
  2. Przedszkole posiada własną kuchnię, gdzie przygotowywane są posiłki dla dzieci. Wyznajemy zasadę, że dziecko zjada w ramach przygotowanej oferty posiłków – „co chce i ile chce”, to znaczy, że dziecko będzie miało możliwość wyboru poszczególnych produktów. Dzieci samodzielnie przygotowują sobie śniadania.
  3.  Dzieci korzystające ze śniadania powinny być przyprowadzone do przedszkola do godziny 8:45. Zajęcia planowane w rytmie dnia rozpoczynają się bezpośrednio po śniadaniu.
  4. Rodzice wchodzą do przedszkola za pomocą Karty zbliżeniowej. Karta wydawana jest 1 września. Duplikat karty wydawany jest na koszt Rodziców.
  5. Rodzic po przebraniu dziecka w szatni doprowadza je do sali, zgodnie z informacją o godzinach funkcjonowania oddziałów zamieszczoną  na drzwiach wejściowych i oddaje dziecko pod opiekę nauczycielce.
  6. Rodzice także odbierają dziecko bezpośrednio od nauczyciela. Podobnie jak przy przyprowadzaniu informują o swoim przybyciu opiekującą się dzieckiem nauczycielkę.
  7. Jeśli dziecko będą odbierały inne osoby niż rodzice, niezbędne jest wypisanie druku upoważnienia, dostępnego u nauczyciela.
  8. Dzieci 3,4-letnie mają zapewniony odpoczynek na leżakach, dlatego też ich Rodzice proszeni są o przeniesienie w pierwszym dniu pobytu w przedszkolu:
    • pościel o wymiarach 0,90/2,10 opisanej imieniem i nazwiskiem,
    • poduszki -„Jaśka” z powleczeniem.
  9. Wszystkie dzieci powinny przynieść do przedszkola 1 września:
    • bambosze
    • ubranka zapasowe do zmiany w razie potrzeby (majtki, skarpetki, rajstopy lub spodenki,  koszulka) – woreczki opisane imieniem i nazwiskiem będą wisiały w szatni.
  10. Do przedszkola uczęszczają dzieci zdrowe, dlatego też, podczas pobytu dziecka przedszkolu nie wolno podawać dzieciom żadnych lekarstw.
  11. Dzieci pomiędzy posiłkami korzystają samodzielnie z wody mineralnej bez ograniczeń.
  12. Wszelkie istotne informacje dla rodziców zamieszczane są na tablicach „grupowych” umieszczonych w korytarzach przedszkola.
  13. Informacje dla rodziców o płatnościach za przedszkole umieszczane są na stronie internetowej https://iprzedszkole.progman.pl. Więcej  informacji w zakładce “Opłaty”

wykonanie: GCI, Suchy Las