Dyżur wakacyjny:

Przedszkole Leśnych Ludków w Suchym Lesie sierpień – zgłoszenia dzieci przyjmujemy do 18 czerwca 2019. Karta zgłoszenia dziecka na dyżur do pobrania w zakładce Dokumenty

1.07-12.07 Przedszkole w Chludowie
15.07-31.07 Przedszkole w Golęczewie. Karta zgłoszenia dziecka na dyżur do pobrania w zakładce Dokumenty

Przedszkole  jest placówką 11-oddziałową dla 275 dzieci.

1.  Przedszkole posiada własną kuchnię, gdzie przygotowywane są posiłki dla dzieci. Wyznajemy zasadę, że dziecko zjada w ramach przygotowanej oferty posiłków – „co chce i ile chce”, to znaczy, że dziecko będzie miało możliwość wyboru poszczególnych produktów. Dzieci samodzielnie przygotowują sobie śniadania.
  2.  Dzieci korzystające ze śniadania powinny być przyprowadzone do przedszkola do godziny 8:45. Zajęcia planowane w rytmie dnia rozpoczynają się bezpośrednio po śniadaniu.
  3. Rodzic po przebraniu dziecka w szatni doprowadza je do sali, zgodnie z informacją o godzinach funkcjonowania oddziałów zamieszczoną  na drzwiach wejściowych i oddaje dziecko pod opiekę nauczycielce.
  4. Rodzice także odbierają dziecko bezpośrednio od nauczyciela. Podobnie jak przy przyprowadzaniu informują o swoim przybyciu opiekującą się dzieckiem nauczycielkę.
  5. Jeśli dziecko będą odbierały inne osoby niż rodzice, niezbędne jest wypisanie druku upoważnienia, dostępnego u nauczyciela.
  6. Dzieci 3,4-letnie mają zapewniony odpoczynek na leżakach, dlatego też ich Rodzice proszeni są o przeniesienie w pierwszym dniu pobytu w przedszkolu:
    • pościel o wymiarach 0,90/2,10 opisanej imieniem i nazwiskiem,
    • poduszki -„Jaśka” z powleczeniem.
  7. Wszystkie dzieci powinny przynieść do przedszkola 1 września:
    • bambosze
    • ubranka zapasowe do zmiany w razie potrzeby (majtki, skarpetki, rajstopy lub spodenki,  koszulka) – woreczki opisane imieniem i nazwiskiem będą wisiały w szatni.
  8. Do przedszkola uczęszczają dzieci zdrowe, dlatego też, podczas pobytu dziecka przedszkolu nie wolno podawać dzieciom żadnych lekarstw.
  9. Dzieci pomiędzy posiłkami korzystają samodzielnie z wody mineralnej bez ograniczeń.
  10. Wszelkie istotne informacje dla rodziców zamieszczane są na tablicach „grupowych” umieszczonych w korytarzach przedszkola.
  11. Informacje dla rodziców o płatnościach za przedszkole umieszczane są na stronie internetowej https://iprzedszkole.progman.pl. Więcej  informacji w zakładce “Opłaty”

wykonanie: GCI, Suchy Las